manopaskola lt manopaskola 300x600 lt

paskolų bitė 600

Greita paskola internetu galite gauti greičiau nei per valandą. Jei esate registruotas kredito bendrovės vartotojas, greitą paskolą internetu galite gauti per penkiolika minučių.

paskolas mygukasKiekvienam kartais pasitaiko tokių gyvenimiškų situacijų, kuomet skubiai prireikia pinigų. Toli gražu ne visi turi santaupų ir atsiradus nenumatytų išlaidų gali pasikliauti jomis. Kai greitai reikia gauti pinigų, dažnas kreipiasi į gimines ar draugus ir banko pasiskolinti. Toks skolinimosi būdas yra ne operatyvus nes reikalauja apskambinti arba apvažiuoti ne vieną žmogų, o ir psichologinis efektas daugumai yra nepriimtinas. Daug paprasčiau yra skolintis iš specializuotas paslaugas teikiančiu įmonių. Šiuo metu Lietuvoje greitas paskolas internetu teikia daugybė juridinių asmenų. Visi jie stengiasi savo paslaugą (šiuo atveju paskolą) padaryti kuo patrauklesnę vartotojui (besiskolinančiam žmogui).

Kiek galima pasiskolinti?

Priklausomai nuo jūsų poreikių bei galimybių grąžinti paskolą, sumos labai skiriasi. Trumpalaikės greitos paskolos internetu paprastai yra suteikiamos sumoms ne didesnėms nei penki šimtai eurų. Internetu galima pasiskolinti ir kur kas didesnę pinigų sumą, bet tai vargu ar pavyks padaryti taip pat operatyviai kaip, kad skolinantis kelis šimtus eurų. vartojimo kreditai iki penkiolikos tūkstančių eurų yra svarstomi ilgesnį laiką. Taip yra nes kreditorius turi itin atsakingai įvertinti žmogaus mokumą, patikrinti jo pajamas, buvusius ir esamus finansinius įsipareigojimus bei daugybę kitų teisės aktais reglamentuojamų niuansų.

Maksimali vartojimo kredito suma yra 20 000 EUR. Tokias sumas savo klientams gali pasiūlyti ne tik komerciniai bankai, bet ir kai kurie smulkieji kreditoriai. Reikėtų paminėti, kad skolinantis keliolika ar net keliasdešimt tūkstančių gali būti paprašyti papildomo laidavimo ar gyvybės draudimo (naudos gavėju nurodant kreditorių).

Ką sako skaičiai?

Greitos paskolos internetu – nesudėtingas ir lengvai prieinamas laikinų finansinių problemų sprendimas. Dažniausiai į greitųjų kreditų įmones kreipiasi tie asmenys, kuriems reikia skubiai nedidelės finansinės injekcijos. Lietuvos banko duomenimis vidutinė greitos paskolos suma yra kiek daugiau nei 200 eurų. Patebima, kad ši suma turi dendenciją didėti.

Vidutinis greito kredito dydis, per paskutinius keturis metus išaugo beveik dvigubai. Dar 2008 kai finansų krizė tik žengė pirmuosius žingsnius Lietuvoje, o didžiosios greitas paskolas teikiančios įmonės tik pradėjo savo veiklą - vidutiniškai buvo skolinamasi mažiau nei 150 eurų sumas. Statistikos departamento duomenimis, kasmet vidutinė greitos paskolos suma ūgteli maždaug vienu šimtu litu. Prieš kelias savaites surengtos apklausos metu buvo nustatyta, kad dažnas tautietis internetu norėtų pasiskolinti daugiau kaip pusantro tūkstančio litų.Jau minėtos apklausos metu paaiškėjo ir socialinis greitus kreditus mėgstančio asmens portretas. Tai jaunas, dar besimokinantis universitete arba neseniai mokslus baigęs asmuo. Neretai bandoma skolintis vis iš skirtingų bendrovių, tokiu būdu tikimasi sutaupyti asmeninių lėšų, nes dažna bendrovė pirmą kreditą siūlo nemokamai. Verta paminėti, kad dažniausiai nemokamai yra suteikiamos paskolos iki 500 eurų. Būtent tokia vidutinė paskolos suma buvo 2013 metais. Minėtos apklausos rezultatai leidžia iš dalies paneigti susiformavusi mitą apie tai, kad greitus kreditus pamėgo tik neišsilavinę asmenys. Net gi atvirkščiai, darytina prielaida, kad skolinasi savo kasdienėms reikmėms, būtent aukštąjį išsilavinimą turintys arba jo siekiantys asmenys.