manopaskola lt manopaskola 300x600 lt

paskolų bitė 600

finansinės išmokos ūkininkamsNacionalinė mokėjimų agentūra pranešė, kad šiai metais planuoja ūkininkams išmokėti finansines dotacija avansu. Taip pat pranešime pabrėžiama, kad tai bus rekordiškai didelės avansų suteikiamos finansų išmokos.

Dar nepasibaigus teisės aktuose nustatytam mokėjimų terminui, Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA) pareiškėjams išmokėjo avansus už 2018 m. deklaruotus plotus. Ūkininkų sąskaitos buvo papildytos didžiausia avansų suma per visą NMA mokėjimų istoriją. Be to, jie buvo mokami žymiai sparčiau negu iki šiol.

Paskolos yra vadinamos vienu iš tų akcentų, kuris labai gali pakeisti žmogaus gyvenimą: padengti studijų išlaidas (apie studijų svarbų, ko gero, net neverta ir kalbėti), ženkliai pagerinti buitį ar tapti didžiule paskata siekiant įsigyti nuosavus namus, o taip pat suteikti galimybę atversti naują gyvenimo lapą ir įgyvendinti verslo idėją, apie kurią jau seniai svajojate. Tačiau ir tai dar ne viskas – jei norite, kad paskolos iš tiesų taptų teigiamų ir džiaugsmingų pokyčių jūsų gyvenime priežastimi, tai turite priimti tik pačius teisingiausius ir geriausiai jūsų poreikius atitinkančius sprendimus. Tačiau tai padaryti yra įmanoma tik gerai išmanant paskolų rinką. Tačiau, kaip tai padaryti? Kur ieškoti informacijos? Kokius būdus pasitelkti šiam tikslui? Apie tai – jau netrukus.

paskolos ir kreditai

Kreditai internetuDidelė dalis vartotojų jiems iškylančius klausimus ir įvairias užduotis įprastai būna linkę spręsti naudodamiesi internetu. Ir tiesą sakant, daugeliui tai jau seniai yra labai įprasta. Todėl ne išimtis ir finansiniai klausimai. Nemaža dalis žmonių šiomis dienomis puikiai žino, kas yra greitieji kreditai internetu. Dėl šios priežasties vos tik susidūrę su vienokiais ar kitokiais finansiniais klausimais, jie kreipiasi į greitųjų kreditų bendroves ir pasinaudoja jų teikiamomis finansinėmis paslaugomis. Kita vertus, jei šią akimirką ir jūs susidūrėte su finansiniais sunkumais, turbūt svarstote ar galėtumėte kreiptis dėl paskolos internetu.

euras 500Ne paslaptis, kad kreditų bendrovės patiria nemenkų iššūkių. Ne taip seniai buvo apribotos palūkanų ir kitų mokesčių už paskolą lubos, keliami griežtesni reikalavimai besiskolinantiems, sumažintos reklamos galimybės, o konkurencija išlieka labai didelė, todėl kreditų bendrovės norėdamos pritraukti naujų klientų bei išlaikyti senuosius skelbia nemažai akcijų.

Kiekviena akcija yra puiki proga pasiskolinti pigiau arba net visai nemokamai. Kai kurie kreditoriai akcijos metu paimta kreditą leidžią pradėti mokėti tik po kelių mėnesių, kiti siūlo didesnes sumas. Trumpai apžvelgsime populiariausius paskolų akcijų variantus.

kredito kortelesNors kredito kortele esame įpratę visas mokėjimo korteles, iš tiesų kreditine kortele galima vadinti tokią, kuri leidžia išleisti daugiau nei Jūsų sąskaitoje iš tiesų yra pinigų. Tai reiškia, pirkti paimant kreditą be jokių papildomų sutarčių sudarymo. Skolintis kredito kortelės pagalba yra itn populiaru JAV bei Skandinavijos šalyse. Jau nepirmus metus ši paslauga yra teikiama ir Lietuvoje. Patogu, greita, tačiau ar tokia kortelė yra labiau draugas, ar visgi priešas? Pabandykime išsiaiškinti visus kreditinių kortelių pliusus ir minusus.