manopaskola lt manopaskola 300x600 lt

paskolų bitė 600

euras 500Ne paslaptis, kad kreditų bendrovės patiria nemenkų iššūkių. Ne taip seniai buvo apribotos palūkanų ir kitų mokesčių už paskolą lubos, keliami griežtesni reikalavimai besiskolinantiems, sumažintos reklamos galimybės, o konkurencija išlieka labai didelė, todėl kreditų bendrovės norėdamos pritraukti naujų klientų bei išlaikyti senuosius skelbia nemažai akcijų.

Kiekviena akcija yra puiki proga pasiskolinti pigiau arba net visai nemokamai. Kai kurie kreditoriai akcijos metu paimta kreditą leidžią pradėti mokėti tik po kelių mėnesių, kiti siūlo didesnes sumas. Trumpai apžvelgsime populiariausius paskolų akcijų variantus.

Pirmas kreditas nemokamai

Nemokami daiktai žmonėms patinka, o nemokamas kreditas – ypatingai. Nemokamas kreditas tikrai sulaukė nemažai dėmesio, nes nedidelė suma ne ypač ilgam terminui iš tiesų suteikiama be jokių palūkanų ir administracinių mokesčių. Manantiems, kad čia yra kažkoks kabliukas, galima iš karto atsakyti – tai kreditai tik tiems, kurie skolinasi pirmą kartą, suteikiama suma nėra labai didelė (įprastai iki poros šimtų eurų), o ir grąžinimo terminas ne ilgiau nei keletui mėnesių - tokių kreditų paklausa yra sumenkus, tad ir nemokamai jie nėra labai geidžiami, bet kai kuriems gali būti puikia išeitimi.

Lojaliems klientams - didesnė paskolos suma

Jei pirmas kreditas tik mažas ir trumpam, tai lojalūs kreditų bendrovių klientai gali tikėtis kur kas didesnių sumų ir ilgesnių terminų. Tiesa, kol vienos kreditų bendrovės reikalauja lojalumo skolinantis daugiau, kitos bendrovės neskirsto klientų į naujus ar senus suteikdamos didesnes ar mažesnes sumas. Lojaliems klientams swrafisesxebi.eu siūlo ne vieną patrauklų pasiūlymą. Maža to, tie kas jau buvo skolinęsi iš kredito bendrovės ir laiku grąžino kreditą - dažniausiai pasiskolinti gali tiesiog išsiuntę SMS žinutę.

Laiku vykdomi įsipareigojimai pigesni

Kaip pastebi onlainsesxebi.eu vykdantys įsipareigojimus laiku gali pasidžiaugti tuo, jog jiems gali būti taikomos mažesnės palūkanos (skolinantis kitą kartą), suteikiamos nuolaidos administraciniams mokesčiams, netaikomi kokie nors kiti mokesčiai ar pan. Kitaip tariant, laiku vykdyti įsipareigojimus gali būti tiesiog pigiau. Mažesnė rizika bendrovei, reiškia pigiasnias paskolas klientui. Ne paslaptis, kad į išduodamo kredito kainą dažnai būną įskaičiuotas ir rizikos faktorius, nes keli procentai besiskolinčiųjų negrąžina paskolos. Taip skolinimasis brangsta visiems kitiems.

Lankstesnės sąlygos

Dar kitos bendrovės siūlo lankstesnes sąlygas arba naujiems, arba lojaliems klientams, viskas priklauso nuo kreditų bendrovės veiklos modelio. Atidėjimo galimybė, galimybė pratęsti kreditą ar mokėti klientui palankesniu būdu yra tai, ką gali siūlyti viena ar kita kredito bendrovė.

Kreditų bendrovės siūlo daug įvairiausių paskolų ir kreditų, atsižvelgia į rinkos pokyčius ir siekia pasiūlyti savo esamiems ar potencialiems klientams tai, kas jiems gali būti patrauklu ir pasirodo naudinga, nes tai padeda didinti bendrovės pelną. Apsilankę kreditų palyginimo svetainėje galite lengvai matyti net keletos įmonių, kuriuos tuo metu vykdo akcijas, pasiūlymus. Todėl taip rasti norimą kredito akciją yra dar lengviau.