manopaskola lt manopaskola 300x600 lt

paskolų bitė 600

pinigine tusciaArtėjant Kalėdoms dažnai išleidžiama daugiau nei buvo planuota, todėl tenka sukti galvą iš kur gauti papildomų pinigų. Vienas greičiausių ir lengviausių būdų pastorinti savo piniginę yra greiti kreditai internetu. Pasiskolinti yra lengva ir pas mus ir pas kaimynus Latvius, būtent šios šalies kreditų rinką ir pabandysime aptarti.

Latvijoje dažnas kredito ieškantis asmuo pirmiau susižino paskolų teikėjų pasiūlymus ir juos palygina. Tam yra ir specializuotos interneto svetainės, tokios kaip paskolas.lt kur galima greitai palyginti daugiau nei dešimties paskolų pasiūlymus. Įdomu tas faktas, kad Latvijoje pasiskolinti galima itin mažas sumas. Štai aukščiau minėtoje interneto svetainėje yra siūloma pasiskolinti nuo 10 latų (kas yra apytiksliai 50 lietuviškų litų). Mūsų šalyje paprastai skolinama nuo vieno šimto litų. Tuo įsitikinti galima apsilankius internetinėje paskolų palyginimo svetainėje. Kiekvienas lietuvis užsėjas į latvišką paskolų ir kreditų palyginimo svetainė lengvai pažins daugelio įmonių logotipus. Taip yra todėl, kad dauguma smulkiuosius vartojimo kreditus siūlančių įmonių dirba ir Lietuvoje ir Latvijoje. Dažnai tos pačios bendrovės apima ne tik Lietuvos ir Latvijos rinką, bet ir Estiją ar net kitas aplink Baltijos jūrą esančias valstybes. Štai gerai mums žinomas Vivus prekinis ženklas, švedų kalboje reiškia "paskola".

Todėl akivaizdu, kad ši bendrovė yra atėjusi būtent iš šios Skandinavijos šalies.Šiuo metu greitos paskolos internetu yra itin populiarios, bet ateitis išties miglota. Lietuvoje yra svarstoma itin griežtai riboti greitųjų kreditų prieinamumą ir drastiškai griežtinti sąlygas smulkioms paskoloms internete gauti. Valdžios vyrai nori uždrausti ir operatyvų sprendimų priėmimą.Motyvuojant impulsyviu skolinimusi yra siekiama minimalų paskolos išdavimo laiką ilginti nuo dabar taip populiaraus 15 minučių, iki 48 valandų. Vienaip ar kitaip, visi šie pakeitimai bus tik kitais metais. Šiai dienai galima drąsiai skolintis ir pinigus savo banko sąskaitoje mastyti jau po 15 minučių.