manopaskola lt manopaskola 300x600 lt

paskolų bitė 600

galvoja vyrasKalėdos ne tik stebuklų, bet ir dovanų metas. Dauguma lietuvių per šias didžiausias metų šventes įvairioms dovanoms išleidžia išties nemažas sumas. Dalis piliečių išleidžia net daugiau nei tuo metu turi pinigų ir yra priversti kreiptis dėl greitos paskolos ar prekes pirkti išsimokėtinai - lizingus.

Greitųjų paskolų palyginimo svetainėje www.paskolas.lt surengtos apklausos metu buvo nustatyta, kad dažniausiai skolinasi jauni žmonės. Padidėjąs lankytojų srautas leidžia manyti, kad dovanoms ir šventinėms vaišėms pinigų pritrūksta dažnas tautietis. Dažniausiai yra skolinamasi trumpam periodui - iki 30 dienų. Na o jei sumos yra nedidelės tai leidžia pirmą paskolą gauti nemokamai. Šiuo metu net keletas smulkiuosius vartojimo kreditus teikiančių bendrovių pirma paskolą iki 350 eurų išduoda visiškai nemokamai. Klientui tereikės vieno cento tam, kad patvirtinti savo sąskaitą. Tiesa papildomai daugiau kaip litą teks sumokėti bankui, kaip komisinį mokestį už pinigų pervedimą.Norėtume priminti, kad pagal LR galiojančius teisės aktus paskutinis atlyginimas už einamuosius metus yra išmokamas iki paskutinės metų dienos. Todėl tiems asmenims kurie jau dabar susiduria su finansinėmis problemomis verta susimastyti ir apie ateinantį sausio mėnesį.

Pirmąjį metų darbo užmokestį dauguma gaus tik vasario mėnesį, todėl sausis gali būti išties "sausas". Paskolų ir asmeninių finansų specialistai pataria itin atsargiai planuoti išlaidas šiuo laikotarpiu. Svarbu atminti, kad kiekvieną paimtą kreditą teks grąžinti. Todėl pasirūpinkite savo finansais jau dabar ir prieš kreipiantis dėl paskolos pagalvokite du kartus.