manopaskola lt manopaskola 300x600 lt

paskolų bitė 600

skaiciuojaLietuviai ir latviai jau įprato itin lengvai ir greitai gauti kreditus bei įvairias paskolas internetu. Tačiau lengvas skolinimasis daliai žmonių tampa pernelyg prieinamas ir pasekoje atneša ne tik naudos bet ir papildomų problemų. Vienas dažniausiai pasitaikančių nusiskundimų apie greituosius kreditus ir paskolas yra tas, kad jie pernelyg brangūs ir lengvai prieinami. Todėl mūsų valdžios vyrai ir moterys nutarė iš esmės apsunkinti skolinimąsi.

Šiuo metu LR Seime yra įstatymo projektas kuris numato didesnį paskolų suvaržymą. Ateityje skolintis bus kur kas sunkiau ir mažą to, gali būti, kad net teks mokėti brangiau. Šiuo metu paskolos ar kredito ieškantys asmenys gali sulyginti sąlygas tokiose svetainėse kaip paskolas.lt ar Latviškame analoge atriekredition.lv ir iš keleto bendrovių pasirinkti priimtiniausią. Čia neretai galima gauti paskolą per 15 minučių ir net visai nemokamai, tačiau panašu, kad ateityje viso to nebeliks. Minėtame įstatymo projekte yra užsimota ilginti sprendimo priėmimo terminą. Planuojama, kad paskolos norintis žmogus, užpildęs paraišką atsakymą galės gauti tik po 48 valandų. Tokiu būdu siekiama padaryti nebepatrauklias paskolas per 15 minučių. Maža to, užsimota mažinti bendrovių pelnus.

Planuojama maksimalią palūkanų normą nuleisti iki 35 procentų per metus. Skolinantis mažas sumas, bendrovės šiuo metu daugiau išleidžia vien tik kliento mokumui tikrinti.Pasigirsta nuomonių, kad tokiu būdu yra bandoma proteguoti bankų interesus. Iš rinkos pasitraukus smulkiuosius vartojimo kreditus siūlančioms bendrovėms, fiziniai asmenys būtų priversti dėl kiekvienos paskolos kreiptis į banką. Galutiniu atveju čia pralaimi visi (išskyrus komercinius bankus). Vartotojas negauna greitos paskolos, verslas bus priverstas užsidaryti, tokiu būdu nebebus surenkami mokesčiai.

Per draudimus retai kada būna pasiekiamas ilgalaikis teigiamas rezultatas. Dauguma nepriklausomų ekspertų teigia, kad daug daugiau naudos visoms suinteresuotoms pusėms būtų tuo atveju jei vietoje draudimų būtų daugiau dėmesio skiriama šveitimui. Vaikus jau mokykloje galima būtų supažindinti su pinigų valdymo subtilybėmis ir skatinti planuoti savo išlaidas. Būtent finansinis neišprusimas dažnai paskatina išleisti daugiau nei galima, o tada neretai tenka skolintis.