manopaskola lt manopaskola 300x600 lt

paskolų bitė 600

5050 euroPastaruoju metu jums trūksta pinigų? ieškote, kur galėtumėte nebrangiai pasiskolinti? Internete tikrai yra nemažai pasiūlymų, kur jums bus siūloma įsigyti greituosius ar vartojimo kreditus. Tačiau ar verta imti pirmą pasitaikiusį kreditą? Tikrai ne – prieš imant kreditą, jums reiktų viską labai gerai apgalvoti. Paskolas.lt paruošė keletą patarimų. kurie padės apsispręsti kuri paskola jums geriausiai tiktu.

Šiuolaikinė smulkiųjų vartojimo paskolų rinka yra labai plati ir lanksti, tad jūs tikrai rasite tinkamą variantą net jeigu anksčiau jums neteko skolintis. Gauti paskolą bus kur kas paprasčiau, jeigu jūs atkreipsite dėmesį į pagrindinius kriterijus ir žinosite, kokius privalumus galite gauti, imant greitą paskolą, paskolą už automobilį ar vartojimo kreditą.

Automobilis gali pasitarnauti kaip užstatas

Norint gauti paskolą galima įdarbinti ir savo transporto priemonę. Paskola už auto yra suteikiama geresnėmis sąlygomis nei kreditai be užstato. Automobiliu žinoma galėsite naudotis ir toliau, todėl šis skolinimosi variantas yra itin patrauklus tiems kas ieško pigios paskolos, ilgesniam nei šešių mėnesių laikotarpiui. Paskola už auto dažnai yra ir kaip alternatyvus skolinimosi būdas, nes dažnai yra suteikiamos net tada kai kiti kreditoriai atsisako skolinti.

Kai reikia nedidelės sumos porai mėnesių

Nemažai kreditorių jums gali pasiūlyti pirmą paskolą visiškai nemokamai. Dažniausiai sąlygos būna tokios – jūs pasiskolinate iki 500 eurų sumą vienam arba dviems mėnesiams ir jeigu grąžinate ją sutartą dieną, tuomet nemokate visiškai jokių palūkanų – grąžinsite tik tą pačią sumą, kurią ir pasiskolinote. Paprastai tokios akcijos taikomos nedidelėms paskoloms, bet vis dažniau bendrovės rengia įvairias akcijas kurių metu nemokamai skolina ir iki 1000 EUR.

Kai reikia didesnės sumos

Norint skolintis didesnė sumą (kelis tūkstančius eurų) galima pasinaudoti jau minėta paskola už auto arba kreiptis dėl vartojimo kredito. Šiuo metu dalis įmonių seniau teikusių tik greituosius kreditus, savo klientams siūlo ir vartojamąsias paskolas. Suprantama, kad didesni kreditai yra ir suteikiami ilgesniam periodui, tokiu būdų galima mokėti vos keliasdešimt eurų mėnesinę įmoką už kelių tūkstančių eurų paskolą.

Kiti būdai sutaupyti imant paskolą

Pravartu apsilankyti keletos bendrovių interneto svetainėse arba specializuotose paskolų palyginimo projektuose. Dažnai kredito įmonės skelbia akcijas, kurių metu skolina sumažintomis palūkanomis arba visai nemokamai. Kita dažnai pasitaikanti akcija yra atidėtas paskolos grąžinimas. Pasiskolinus norimą sumą, ją grąžinti reikia pradėti ne nuo sekančio mėnesio, bet nuo kitų metų arba tik po kelių mėnesių. Tai leidžia sutaupyti einamųjų išlaidų ir lengviau grąžinti kreditą. Galima pasinaudoti ir lojalumo programą, tokiu būdų galite gauti nemenkų nuolaidų kiekvieną kartą laiku grąžinant savo paskolą.