manopaskola lt manopaskola 300x600 lt

paskolų bitė 600

palnas investuotiPasisukus kalboms apie paskolas, kreditus dažniausiai svarstomas bankas arba kreditų bendrovės. Prireikus mokėjimo kortelės, sąskaitos, kurioje galėtumėte tvarkyti savo pinigus, be didelių apmąstymų pasirenkamas vienas ar kitas komercinis šalies bankas. Panašiai ir su indėliais, nors bankai palūkanas šiuo metu moka tik išimtinais atvejais. Tačiau yra tokios įstaigos kaip kredito unijos, apie kurias dažniausiai užsimirštame, o tikrai bereikalo. Kredito unija gali būti daug patogiau jei gyvenate mažame miestelyje ar planuojate įdarbinti savo pinigus, o bankų mokamos palūkanos už indėlius jūsų netenkina.

Kreditų unijos teikia labai panašias paslaugas kaip ir bankai. Kalbant apie paskolas, tai yra tarpinis variantas tarp banko ir kreditų bendrovių tiek pagal patogumą, tiek ir pagal palūkanas ar suteikiamą kredito sumą. Dauguma kredito unijų nesunkiai suteiks ir didesnę paskolą automobiliui ar net nekilnojamam turtui įsigyti, tačiau gali skolinti ir keletą šimtų eurų vartojimo reikmėms. Palūkanos, greičiausiai, bus kiek didesnės nei banke, tačiau labai tikėtina gerokai mažesnės nei greitųjų kreditų bendrovių siūlymuose.

Kaip sako www.sesxebion.ge ekspertai - padėti indėlį kredito unijoje bene pelningiausiai. Tiek vyriausybės taupymo lakštai, tiek bankai nebesuteikia galimybės užsidirbti iš turimų laisvų pinigų, o štai kreditų unijos vis dar moka palūkanas savo nariams, kurie padeda indėlius jų unijoje, mat iš indėlių kreditų unijos ir suteikinėja paskolas. Unijos savininkais yra visi jos nariai.

Pasiskolinti

Kasdienės bankininkystės klausimą kredito unijos taip pat sprendžia. Šiuolaikinės unijos turi savo mokėjimų korteles, yra elektroninės bankininkystės paslauga, suteikiama galimybė tiek išsigryninti turimus pinigus bankomate ar kitose vietose, tiek ir galima atlikti kasdienius mokėjimus, pervesti lėšų į kitą savo sąskaitą bet kuriame banke, apmokėti už pirkinius ir t. t.

Galima gauti kredito kortelę

Be viso kito nemažai kredito unijų savo nariams siūlo ir įvairias mokėjimo korteles. Dažniasuiai siūlomos debetinės arba kreditinės mastercard kortelės. Draugu kreditinę kortelę būtų galima vadinti jei mokame ja tinkamai naudotis, puikiai suvokiame laukiančias pasekmes ir esame tikri, jog paimtas trumpalaikis kreditas kelionėje ar išpardavimo metu prekybos centre nesukels mums pernelyg didelių rūpesčių. Tai gali būti labai įvairios situacijos, o ir pirkiniai būna nuo smulkmenų ar net maisto produktų (kai pamirštame, kad sąskaitoje nėra pinigų, nes dar negavome darbo užmokesčio) iki nenumatytų išlaidų kelionėje (pamesti kelionės bilietai, skubi medicininė pagalba ar nauja suknelė pamatyta madų savaitėje Milane). Tačiau verta atminti, kad po kurio laiko pasiskolintus pinigus reikės grąžinti, o kuo ilgiau delsite, tuo daugiau teks sumokėti.

Galima drąsiai sakyti, kad kredito unija yra gera alternatyva didiesiems bankams, tačiau viena po kitos unijas krečiančios bėdos, silpna reklama ir nepakankamai išvystytos šiuolaikinės sistemos suvilioja tik vieną kitą potencialų klientą. Daugiausiai kreditų unijomis naudojasi tie, kuriems prireikia paskolos, ypač jei ji nėra standartinė arba pajamos yra ne iš darbo santykių, o, pavyzdžiui, iš individualios veiklos, verslo ar kitų bankams ne visuomet įtinkančių šaltinių, kurie, pasak jų, yra nestabilūs ar ne itin aiškūs.