manopaskola lt manopaskola 300x600 lt

paskolų bitė 600

kredito kortelesNors kredito kortele esame įpratę visas mokėjimo korteles, iš tiesų kreditine kortele galima vadinti tokią, kuri leidžia išleisti daugiau nei Jūsų sąskaitoje iš tiesų yra pinigų. Tai reiškia, pirkti paimant kreditą be jokių papildomų sutarčių sudarymo. Skolintis kredito kortelės pagalba yra itn populiaru JAV bei Skandinavijos šalyse. Jau nepirmus metus ši paslauga yra teikiama ir Lietuvoje. Patogu, greita, tačiau ar tokia kortelė yra labiau draugas, ar visgi priešas? Pabandykime išsiaiškinti visus kreditinių kortelių pliusus ir minusus.

Gauti kreditinė kortelė Lietuvoje nėra sunku. Tai galima padaryti ne tik banko skyriuose, bet ir internetu. Taip pat mes jau rašėme, kad kai kurios kredito unijos taip pat išduoda kredito korteles. Dauguma kreditinių kortelių, ypač lojaliems banko klientams, siūlomos su nulinėmis palūkanomis trumpam laikui (pvz. iki 20 dienų), tačiau praėjus nemokamam terminui palūkanos nėra labai palankios ir gali viršyti net 20-30 % per metus. Žinoma, jei panaudotą kreditą, kuris dažnai siekia iki 2-3 vidutinių Jūsų darbo užmokesčių, grąžinate pakankamai greitai, pabrangimas nėra labai didelis, bet vis tiek tai yra papildomos išlaidos, kurios gali sukelti papildomų rūpesčių.

sesxi euroĮvairiais kreditavimo mechanizmais yra naudojamasi ir kitose šalyse. Dalis žmonių besinaudojančiu sesxi paslaugomis Gruzijoje sako, kad tai yra itin patogu, nes už sesxi procentus mokėti reikia tik nuo panaudotos sumos. Tokios nuomonės laikosi ir www.topsesxebi.com apklausti lankytojai. Patogu skolintis kai pinigus gali gauti itin operatyviai, o mokėti palūkanas tik nuo panaudotos sumos. Kortele galima atsiskaityti už prekes ir paslaugos, o prireikus nusiimti grynuosius iš artimiausio bankomato. Ko gero tai vienas ir svarbiausių pliusų.

Kokie yra minusai

Kaip ir bet koks kitas finansinis įsipareigojimas kredito kortelės gali pridaryti itin daug nemalonumų, jei atsainiai į jį žiūrėsite ir laiku negrąžinsite skolos. Dalis žmonių pripranta prie skolintų pinigų ir dažnai ištisus dešimtmečius gyvena į skolą. Vienais kreditais dengia kitus ir taip vėl ir vėl. Kartais labiau apsimoka imti kreditą iš greitųjų kreditų įmonių, nes dažnai jos suteikia pirmą kreditą nemokamai ilgesniam laikui. Paieškojus galima gauti kreditą iki 500 eurų (kartais ir daugiau, net iki tūkstančio eurų), net pusei metų ir už jį nemokėti jokių palūkanų ar kitų mokesčių. Toks pasiūlymas žinoma yra daug naudingesnis nei kredito kortelės.

Priešu kreditinė kortelė tampa tuomet, kai savo kreditą panaudojama kone kiekvieną mėnesį ir reguliariai mokame bankui palūkanas. Tai ženklas, jog kreditinę kortelę išnaudojame ypač aktyviai, todėl vertėtų pagalvoti, ką darome ne taip, kodėl nuolat pritrūkstame pinigų savo banko sąskaitoje. Kartais užtenka susidėlioti prioritetus, o kartais iš esmės reikia peržvelgti savo įpročius ir apsiimti jų pakeitimo, todėl vertėtų nelaukti ilgai ir pastebėjus, kad kreditą naudojate per dažnai - susiimti. Tokiu atveju kreditinė kortelė nespės tapti Jūsų priešu ir galės likti geru draugu, padėsiančiu kai nutiks finansinė bėda.